Spis Ofert

Drzwi i bramy metalowe - Bramy stalowe rozsuwane
Bramy stalowe rozsuwane (numer index 076)

Brama dwuskrzydłowa rozsuwana znajduje zastosowanie głównie w obiektach przemysłowych. Stalowa konstrukcja bramy zapewnia wieloletnią niezawodność działania, system uszczelek: szczelność bramy na całym obwodzie, natomiast system zasuw zapewnia bezpieczeństwo. Konstrukcja bramy wykonana jest z profili stalowych, wypełnienie wykonane jest z płyty warstwowej lub przeszkleń. Wszystkie elementy bramy są cynkowane oraz lakierowane farbami proszkowymi. Skrzydła blokowane są specjalnymi zasuwami blokującymi je w dwóch punktach. Przeszklenia wykonane są z szyb pojedynczych lub zespolonych.

Brama stalowa rozsuwana


Informacje podstawowe
Brama dwuskrzydłowa rozsuwana znajduje zastosowanie głównie w obiektach przemysłowych. Stalowa konstrukcja bramy zapewnia wieloletnią niezawodność działania, system uszczelek: szczelność bramy na całym obwodzie, natomiast system zasuw zapewnia bezpieczeństwo. Konstrukcja bramy wykonana jest z profili stalowych, wypełnienie wykonane jest z płyty warstwowej lub przeszkleń. Wszystkie elementy bramy są cynkowane oraz malowane farbami proszkowymi. Skrzydła blokowane są specjalnymi zasuwami blokującymi je w dwóch punktach. Przeszklenia wykonane są z szyb pojedynczych lub zespolonych.

Zabezpieczenie antykorozyjne
Konstrukcja stalowa skrzydła, jak i ościeżnica są cynkowane natryskowo i lakierowane farbami proszkowymi wg palety kolorów RAL. Okładziny płyt warstwowych wykonane są z blachy stalowej obustronnie ocynkowanej i powlekanej lakierem poliestrowym.


Skrzydło bramy, ościeżnica
Konstrukcja skrzydła wykonana jest na bazie profili stalowych. Wypełnienie stanowi płyta warstwowa grubości 40 mm składają się z dwóch okładzin zewnętrznych z blachy stalowej oraz konstrukcyjno-izolacyjnego rdzenia. Okładziny płyt wykonane są z blachy stalowej obustronnie ocynkowanej i powlekanej lakierem poliestrowym. Płyty warstwowe oraz przeszklenia montowane są za pomocą profili aluminiowych zapewniających estetykę wykonania. Ościeżnica jest wykonana z zamkniętego profilu stalowego. Prowadnica skrzydeł wykonana jest z profili stalowych. System rolek zapewnia małe opory w trakcie użytkowania nawet przy bramach o stosunkowo dużych gabarytach. Rolki posiadają regulację wysokości położenia skrzydła, w związku z czym można je idealnie dopasować do oczekiwanej wysokości montażu

Szybki Kontakt
Metegro Group
Karpicko ul. Wczasowa 4
64-200 Wolsztyn

Dział Metali:
Metegro Group
ul. Tysiąclecia 10
64-300 Nowy Tomyśl
tel. 502129797
e-mail: biuro@metegro.com
Cennik

© 2011 metegro.com | Design by Michał Nowacki