O firmie
Filozofia działania METEGRO GROUP
Głównym założeniem w działalności METEGRO GROUP jest kompleksowa obsługa klientów hurtowych i detalicznych z branży metalowej. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu, oraz doskonałym kontaktom ze współpracującymi z nami firmami z branży, udaje nam się realizować postawione cele.

Od początku swojego działania METEGRO GROUP koncentruje się na trzech profilach działalności w branży metalowej.

PRODUKCJA
Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu i doświadczeniu w obróbce metali posiadamy bardzo szeroki asortyment produkowanych wyrobów. W naszej ofercie klient znajdzie zarówno produkty lekkie, wykonane z drutu, jak i wyroby z ciężkich profili stalowych.
Jesteśmy nastawieni z myślą o naszych klientach, dlatego nie trzymamy się sztywno naszej stałej oferty. Na zamówienie, możemy wykonać prawie każdy produkt metalowy, zaprojektowany przez naszych klientów.

HANDEL
Dzięki naszej bliskiej współpracy z innymi firmami w branży metalowej, część naszej oferty jest ofertą typowo handlową. Pozwala nam to ograniczać koszty wdrożeń drogich procesów produkcyjnych, a korzyścią dla naszych klientów jest niższa cena produktów.
Cały proces handlowy, opieramy na miłym i fachowym doradztwie co realnie odbija się na zadowoleniu naszych klientów.

USŁUGI
Poprzez nasze doświadczenie i rozbudowany park maszynowy swoim klientom świadczymy również usługi w zakresie obróbki metali (cięcia, gięcia, tłoczenia itp.) jak również doradztwa w zakresie projektowania konstrukcji metalowych.
Dodatkowo świadczymy również usługi sprzętem budowlanym tj. koparko _ ładowarką oraz w zakresie prac elektro-instalacyjnych i montażowych.
Szybki Kontakt
Metegro Group
Karpicko ul. Wczasowa 4
64-200 Wolsztyn

Dział Metali:
Metegro Group
ul. Tysiąclecia 10
64-300 Nowy Tomyśl
tel. 502129797
e-mail: biuro@metegro.com
Cennik

© 2011 metegro.com | Design by Michał Nowacki